Store Manager Sport en Leisure - Antwerpen

Antwerp city Vast dienstverband View Job Description
De functie houdt in dat je als winkelmanager verantwoordelijk bent over een team van 15 Sales Advisors, en je voor de sterke omzet zorget van de winkel. Je bent verantwoordelijk van A tot Z van de winkel die gelegen is in hartje Antwerpen.

Added 30/10/2025

  • Winkelmanager positie in hartje Antwerpen
  • In de Sport en Leisure sector

About Our Client

Onze klant is een gerenommeerd Belgisch bedrijf die high end Sport en Leisure kledij en producten verkoopt. Er zijn over heel België verschillende filialen open, en vandaag zoeken ze een gedreven Store Manager die de winkel op nieuwe hoogtes zal brengen.

Job Description

Als Store Manager luiden jouw taken als volgt:

- Je stuurt, coacht en motiveert een team van 15 Sales Advisors
- Je zorgt voor de omzet van de winkel en de wekelijkse planning
- Werven en selecteren en inwerken van nieuwe verkopers
- Zorgen voor een uitstekende teamsfeer en persoonlijke ontwikkeling
- Implementeren van nieuwe verkoopstrategieën en promotieacties
- Opvolgen van omzet, kosten marges en winst

The Successful Applicant

- Je bent een geboren people manager
- Je hebt zelf al people management ervaring opgedaan
- Je zorgt voor positieve vibes
- Sport is een hobby of passie voor je
- Je bent zowel klant- als Sales gericht
- Je bent woonachtig in de regio van Antwerpen

What's on Offer

Onze klant bied je een competitief salaris met een heleboel extralegale voordelen, interne doorgroei mogelijkheden, een top notch opleiding en onboarding alsook een warme en familiale werksfeer.

Contact
Mathias Dierckx
Quote job ref
JN-102025-6871530

Job summary

Sector
Retail
Sub Sector
Operations
Industry
Retail
Location
Antwerp city
Contract Type
Permanent
Consultant name
Mathias Dierckx
Job Reference
JN-102025-6871530

PageGroup is an equal opportunity employer committed to workforce diversity, both as an employer as well as a recruitment service provider. Each recruitment decision we make for people we hire and people we place into new roles is based solely on the candidates’ knowledge, experience and skills.